Hakkımızda

Hakkımızda

Uslu Demir Çelik, 1958 senesinden bu yana sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duyar..

Uslu Demir Çelik,  1958 senesinden bu yana hizmet veriyor olmaktan gurur duyar.. İstikrarlı büyümesiyle sahip olduğu güçlü sermayesi, güvenilirliği, hızlı ve kaliteli hizmetiyle Uslu Demir Çelik sektörün en saygın firmaları arasında bulunmaktadır. Firmamız yurt içinde çeliğin üretildiği bütün bölgelerde hizmet vermekte ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Samsun, İzmir, Ereğli, İskenderun ve Gebze’de konumlanan stok alanlarında rulo ve levha sac, boru profil ve hadde gruplarını içeren ürün yelpazesiyle Uslu Demir müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst kalitede sağlamaktadır.

Grubun yeni iştiraki olan Uslu Çelik Servis Merkezi,  2018 yılı itibariyle İzmir Menemen’de 3 adet boy açma hattıyla yassı çelik sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.  Yıllık 450,000 ton imalat kapasitesindeki tesiste siyah ve asitli saclarda 1,20 – 20,00 mm arasında; galvanizli ve dkp saclarda 0,30 – 3,00 mm arasında ürün işlenmektedir.

Uslu Demir; hızlı servis, çözüm odaklı yaklaşım, iyi fiyat anlayışıyla iş ortaklarına değer katmayı odak noktası olarak belirlemiştir.

1958’den günümüze firmamıza güvenen siz değerli iş ortaklarımıza teşekkürlerimizle, nice 60 senelerde çalışmanın ve paylaşmanın keyfine varmak dileğiyle..