1958’den günümüze...

“Yatırımlarımızla sektörün parlayan yıldızı olmaya devam edeceğiz”

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız, 2021 senesinin son çeyreğini enerjik ve sağlıklı bir şekilde karşıladığımız için çok mutluyuz.

Pandeminin başlangıcından bugüne aldığımız sıkı önlemler ve planlamalarımız sayesinde kaliteli hizmetimizi sizlerle buluşturmaya devam ettik. Uslu Demir Çelik olarak zorlu pandemi döneminde de gücümüze güç katmaktayız. Piyasayı doğru okuyabilme kabiliyetimiz, insan kaynağının, iş süreçlerinin ve üretimin geliştirilmesi için yaptığımız yatırımlar ve işimize olan pozitif yaklaşımımız meyvelerini verdi. Yönetim olarak planladığımız yatırımlarla istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Yılın son çeyreğinde başlanıp 2022 yılının ilk yarısına kadar tamamlanacak olan Osmaniye Çelik Servis Merkezi, yeni Samsun tesisi ve İzmir’deki makine yatırımlarımızla sektörün parlayan yıldızı olmaya devam edeceğiz. Planladığımız yatırımlar ile ülkemize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza yönelik fayda üretme ve ihracat pazarını genişletme sorumluluğumuzu devam ettireceğiz.

Birlikte nice başarılara imza atacağımıza inandığım siz değerli iş ortaklarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve bizlere destek veren tüm paydaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

figure
about
figure
figure
figure